Meble biurowe Profim

Meble biurowe Profim

Meble biurowe Profim

Meble biurowe Profim

W czasie planowania foteli Cleo w rachubę brano po pierwsze reguły ergonomii. Ręczą one stabilną i bezpieczną sytuację kręgosłupa chociażby przy wielogodzinnej pracy, zapewniając w taki sposób wysoki stopień wykwintu. Są swoją drogą dostępne w wielu wielorakich wariantach, dzięki dlaczego każdy eksploatator może przesiać wśród nich coś dla siebie odpowiedniego. Fotel dostępny jest równolegle w postaci siedziska konferencyjnego na nóżkach jak i w edycji obrotowej, z strzelistym bądź niskim oparciem. W wypadku foteli z strzelistym oparciem dostajemy dodatkowo pomocny, dopasowywany zagłówek. Klient ma dodatkowo do wyboru rozległą gamę wariantów kolorystycznych a także gatunków tapicerek.
Fotele z serii Format zostały sporządzone z mniemają o postaciach pracujących w biurze którym zależy na jak największym poziomie wygody. Posiada skądinąd niezwykle oryginalne wykończenia, dzięki po co odznacza się nadzwyczajnym charakterem. Jest on wręcz stworzony dla postaci które nade wszystko szanują sobie naraz klasę, jak i komfort. Komfortowe krzesło i oparcie przyozdobione o system Synchro. Opcję pozyskania w każdym calu bezpiecznej i wygodnej pozycji została dodatkowo otrzymana poprzez rolę kalibracji podparcia lędźwi. Wszyściuśko to sprawia, że fotel ten jest w rzeczywistości wyjątkowy; posiada wiele prekursorskich rozwiązań, dzięki którym korzystanie z niego będzie w stu odsetkach zadowalające co więcej dla w największym stopniu wymagających eksploatatorów.
Sekwencja Linus to oferta wycelowana do osób uznających sobie prawdziwe, niebanalne rozwikłania. Fotel ten charakteryzuje się primo niezwykle szczególnym, wzorowanym nieco kształtem człowieczego ciała designem. Posiada także szereg składników wykończenia jak i nacisków zaznaczających poszczególne jego elementy; w jego projekcie wykorzystano szereg odmiennych fragmentów struktur i produktów. Specjalnie nadto modelu pozostały uplanowane niesamowite podłokietniki, które jeszcze z większym natężeniem podkreślają jego ekscentryczny charakter. Swobodnie możemy powiedzieć, że jest to przykładowy z w największym stopniu nadzwyczajnych foteli biurowych z jakimi jedynie można napotkać się na rynku w kraju nad Wisłą.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *